Naturistický pobyt · Jihoafrická republika · SunEden Resort

Rádi bychom Vám nabídli pobyt v panenské přírodě Jihoafrické republiky. V SunEden resortu panuje celoročně velmi přívětivé počasí a proto je ideální pro trávení zimních měsíců. Tady je možné stáhnout brožuru (v angličtině)

Z dalších výhod stojí určitě za zmínku doba letu kolem 12 hodin a umístění na jižní polokouli, takže je-li u nás zima, mají tam léto. Jihoafrická republika má jako dovolenková destinace řadu předností - není třeba vízum, časový posun je pouze hodinu, doba letu přijatelná. Navíc máme-li u nás letní čas, je tato destinace zcela bez časového posunu. K tomu exotická příroda, proslulá vína, a mnoho dalšího. Podívejte se na vzorové itineráře, 10 denní a 17 denní, spojující naturismus s krásami africké přírody.
 

Poloha

Sun Eden Naturist Resort se rozkládá na 35 hektarech nedotčené přírody asi 100 km od Johannesburgu a necelých 50 km od Pretorie. Mapa Resort přímo sousedí s Dinokeng Big 5 Game rezervací a přímo vybízí k safari za proslulou "velkou 5" africké fauny. "Velká 5" je označení pěti afrických zvířat, která jsou považována za nejobtížnější k ulovení. Patří k nim slon africký (Loxodonta africana), lev (Panthera leo), nosorožec dvourohý (Diceros bicornis), buvol africký (Syncerus caffer) a levhart skvrnitý (Panthera pardus). Kupodivu nikolv hroch obojživelný (Hippopotamus amphibius).

 

Ubytování

Ubytovat se můžete v komfortně zařízených bungalovech, které pojmou zpravidla 2, ale i až 10 osob. Ubytování je velmi útulné s tradiční doškovou střechou a nabízí v létě příjemný chládek, v zimě příjemné teplo.

Poslední volbou může být náš kemp, kde si užijete stín pod některým z mnoha stromů. K dispozici je i vybavená kuchyně, venkovní grily a velice pěkné sociální zařízení.

Naše CK doporučuje ubytování v 'Baobabu', luxusním bungalovu, který letos prošel kompletní rekonstrukcí. Zlepšilo se i vybavení, ať už se jedná o nové posezení na terase až pro deset osob, nový sound systém v obýváku  a mnoho dalšího. Tři ložnice v prvním patře, každá s vlastním příslušenstvím a východem na horní terasu, na té jsou i lehátka na slunění.

V přízemí je pohodlně vybavená kuchyň spojená s obývacím pokojem. Přibyla zde i ložnice (pochopitelně s vlastním příslušenstvím) a vlastním vchodem. Na velké terase v přízemí je sezení a pochopitelně nemůže chybět gril. Víkend bez "braai" - grilování - není v Jižní Africe víkend :-) Samozřejmostí jsou 4 parkovací místa přímo u chaletu. Podívejte se na půdorys přízemí nebo prvního patra nebo se nechte inspirovat fotkami. Baobab je ideální volbou pro větší rodinu nebo partu přátel.

 


Vybavení

V rezortu je recepce, restaurace, obchod a dva bary. K dipozici je velký venkovní vyhřívaný bazén a EdenSpa s teplým bazénkem a dvěma saunami. Ugrilovat oběd si můžete u jednoho z ohnišť přímo u bazénu nebo použít jeden ze dvou grilů u Baobabu.
 

Stravování

K dispozici je Vám místní  restaurace (otevřená denně a poskytující snídaně, obědy i večeře) a bar. V rezortu také najdete malý obchůdek, kde však najdete všechno co by Vám mohlo chybět, od masa na gril po opalovací krémy.
 

Zábava

V rezortu můžete chodit na procházky (kolem obvodu ujdete cca 3km), pozorovat kolem stovky druhů ptctva, antilopy žijící přímo uvnitř rezortu, využít ping-pong, zahrát si kulečník a mnoho dalšího. Pravidelně jsou pořádány karaoke večery. Jedenkrát za měsíc můžete v resortu zažít jedinečné tematické večery. S přáteli si můžete posedět a popovídat u ohně. Velmi lákavé jsou výlety do divočiny v okolí, kterou můžete prozkoumat nejlépe po značených trasách. Také nelze opomenout výlet do Dinokeng parku, kde zažijete autentickou Afriku na vlastní kůži.

 

Pláž

Resort se nachází ve vnitrozemí, takže na pláž je to daleko - pobřeží teplého Indického oceánu je vzdálené asi 600km. Ke koupání můžete využít bazén.

 

Doprava

Letecky z Prahy (případně Vídně či Mnichova) do Johanesburku nebo Pretorie. Letenky Vám rádi zajistíme.

Chcete zkombinovat naturistickou dovolenou s poznáváním Jižní Afriky, její fauny, flóry, kultury a obyvatel? Nechte se inspirovat naším vzorovým itinerářem zde, bez fotek, nebo zde, s fotografiemi. Itineráře rádi ve spolupráci s Vámi upravíme přesně podle Vašich požadavků.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a rádi vám připravíme individuální nabídku, případně doplněnou o další program v regionu, sice již nenaturistický, ale s českým průvodcem případně využijte našeho kontaktního formuláře.