Náplň práce - ze začátku
 
zadávání nových destinací
zadávání zájezdů
úpravy našich webových stránek
telefonní komunikace
 
Po získání zkušeností
 
komunikace s klienty
práce s rezervačním systémem
 
AJ a ŽL podmínkou, další jazyk výhodou. Lze i na zkrácenou pracovní dobu, pouze home office.

 

Tak evropských klientů v SunEden, JAR, přibývá. Využívají to, že stačí cestovní pas a PCR test, netřeba očkování, boostery, potvrzení o prodělaných spalničkách, atd. Je zde léto a super rezort. 'Velká pětka' divokých zvířat jen pár km od rezortu, v rezervaci Dinokeng. 17 denní zájezd za 29.990,- Kč/os.!!! (při alespoň dvou osobách). Cena zahrnuje ubytování v kategorii Lux, letenky Praha - Johannesburg-Praha, transfer z letiště do rezortu a zpět, pojištění naší CK proti úpadku. Odlet každý pátek ve večerníchh hodinách, naposledy 1.4.2022. Množství fakultativních výletů s česky mluvící průvodkyní. Možnost dohodnout délku cesty i program na míru. Utečte ze zimního Česko za sluncem a teplem!

Podrobnější popis je zde

 

🇨🇿 S potěšením sdělujeme všem našim klientům a příznivcům, že CK Sunatur má prodloužené zákonné pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře. Nad rámec zákonného pojištění má naše CK i Pojištění obecné odpovědnosti, což v případě nezaviněných problémů významně usnadňuje a urychluje odškodnění našich klientů.
 
Připomínáme, že ještě je čas objednávat lyžařské pobyty ⛷ a už je pravý čas objednávat letní dovolenou 🏖 !

Naturistický rezort snů, chorvatská Valalta, jen 4km od romantického, historického města Rovinj, zahájil prodej sezóny 2022. Neváhejte a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. co nejdřívě, kapacity se vyprodávají velice rychle, zejména pro prázdninové měsíce! Nyní navíc sleva FM 5%! Záloha jen 2000,- Kč/os a doplatek 35 dnů před Vaším odjezdem!! Garance pro storno z důvodu COVID-19.

Nově nabízíme 43' plně vybavenou plachetnici (13.10 m / šíře 4,00m / 3+1 kabinys / 3 WC / 3+1 sprchy) se základnou v Athénách, s místním, anglicky mluvícím, zkušeným kapitánem, který je též naturista pro naturistické plavby. Loď je ideální pro až 7 hostů. Cena začíná od €2449,- na týden (v závislosti na termínu). Budete pryč od davů (a Covidu-19), v romantických, opuštěných zátokách nebo v půvabných rybýřských vesničkách, to je na Vaší volbě. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nám nebo použijt náš kontaktní formulář.

Castillo de Papagayo, v lokalitě Charco del Palo na španělském ostrově Lanzarote, který je součástí oblíbených Kanárských ostrovů, je nejnověším přírůstkem v naší nabídce naturistických pobytů.

Naturistický kemp Levendula u maďarského jezera Balaton v Balatonakali je v sezóně 2021 zavřený kvůli rekonstrukci. Můžete rezervovat Balatonberény kemp, na protější straně jezera. Ideální destrinace pro rodiny s malými dětmi.

Umíme Vás pojistit bez ohledu na ‚Semafor‘ MZV. Pojeďte s námi za sluníčkem, třeba do Mexika, JAR, nebo na Kanárské ostrovy. A to s klidnou myslí, s pojištěním léčebných výloh, včetně COVID-19.


Kanárské ostrovy, nazývané také ostrovy věčného jara, jsou oblíbenou celoroční destinací mnoha Evropanů, Čechy a Slováky nevyjímaje. Letos mají navíc výhodu velice dobré epidemiologické situace a turistům nic nebrání přiletět.🛫 Odstup zaručen 😅 Nabízíme skvělou možnost pro velkou rodinu nebo skupinu přátel (až devět osob), s českým kapitánem, nyní za báječnou cenu, od 8.000,- Kč/os a týden (bez letenek, které vám rádi zajistíme). Budete si užívat jachting, přístrojové potápění (příplatek 1000,-Kč), freediving, šnorchlování, mořský rybolov, koupání, slunění. Rozhodnete se mezi návštěvami přístavních restaurací nebo vaření, pečení či grilování ryb a mořských plodů na lodi, ať už vlastnoručně nalovených nebo koupených od místních rybářů. Termíny jsou po týdnech, od teďka do konce dubna (na vyžádání ověříme dostupnost, která se průběžně mění). Neváhejte napsat! Můžeme Vám zajistit i letenky a cestovní pojištění. Neváhejte a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. si dovolenou snů hned teď!

Milí příznivci naturismu, zdá se, že se začíná blýskat na lepší časy, a tak je příležitost vybrat si to pravé místo, kde načerpáte fyzickou i psychickou energii, posílíte svoji imunitu a zlepšíte svoji již tak dobrou náladu za pomoci vitamínu D, vytvořeného paprsky letního slunce na celém povrchu Vašeho těla. Tak neváhejte a vybírejte! ☀️ 🏖 . Neváhejte a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. si dovolenou snů hned teď!